FAC 11 Home


El Generador Propostes de creació   Contacte FAC 2008   FAC 2009   FAC 2010 FAC 2011                  El Generador en  

Com arribar Gràfica Premsa Suport Organització Enllaços

info artistes FAC10 imatge FAC10 fotos FAC10 memòria FAC10 vídeo FAC10
1.   Divendres 9 de juliol de 17.00h a 24h - Plaça de la Vila  

LA PLAÇA DE LES SORPRESES

  • 17.00 a 19.30h - III Campionat de Break-Dance “Bboysolo3” Jutges: Masta (Fallen Angelz), Artis (Origin-Allz), Valen (Lunaticks Crew), Dj Neas (Falsa Alarma), Speaker C-Flown (Lunaticks)
    Inscripció oberta la mateixa tarda a la Plaça de la Vila de 16 a 17h.

Presenta "Ale Risorio"

  • 19.30 a 19.45h - Tongué “Dixnara” (circ-acrobàcies)
  • 19.50 a 20.00h - bmx flatland-Marc Viso, Rava, Alex( acrobàcies 2 rodes)
  • 20.05 a 20.15h - Dj 2xl França (exibició turntable-trucs-skratch)
  • 20.20 a 20.45h - Semifinal i final Campionat Break Dance
  • 20.50 a 21.30h - 2Play “Comeback” (circ-còmic)
  • 22.00 a 22.20h - Le fil qui Chante (circ-teatre amb aeri)
  • 22.25 a 22.55h - Ale Risorio (circ-còmic)
  • 23.00 a 23.30h - Expectativa (flamenc fusió)


Foto: Paloma Rodríguez

2.    Dissabte 10 de juliol de 18.30h a 22h - Plaça de la Vila  

CIRC A LA VILA
Presenta Odoroff de Maxishows

  • 18.30 a 18.45h - Capoeira Ginga Mundo
  • 18.50h a 19.00h - “La Excelencia” i la “Petite Excellence” (Hip-hop)
  • 19.05 a 19.20h - Volaquivol (trapezi minivolant)
  • 19.25 a 19.40h - Yi Fan (dansa-circ)
  • 19.45 a 20.15h - Los Caneca (circ)
  • 20.20 a 20.40 h - Felix Brunet (mentalista còmic)
  • 20.45 a 21.00h - Criko krark (pilotes de rebot)
  • 21.05 a 21.20h - Lapoet (Roda alemanya)
  • 21. 25 a 21.40 - Pariduop (Malabars amb foc)


Foto: Bárbara Herrera

3.    Dissabte 10 de juliol de 22h a 03h - Rambleta/Polidor
 

CONCERT FAC10

  • 22.00 a 23.00h - Café a les sis (Rhythm and blues)
  • 23.15 a 24.15h - Black Gandhi (Reggae)
  • 24.30 a 02.00h - Jaleo Real (Rumba Mestissa)
  • 02.00 a 03.00h - La Troll Band Experience (Rock Troll)

  • Pintura en viu de Paola Mikiej i projeccions els colors de Sant Adrià


Foto: Sergio Flores

4.     MARATÓ FOTOGRÀFICA del FAC10
 

 

No et perdis la inauguració de l'exposició

VISIONS DEL FAC 2010
el 19 de novembre, 19.15h, Centre El Polidor de Sant Adrià de Besòs


Amb la presentació del vídeo del FAC10 a càrrec de La Habitación Pequeña, refrigeri per a tothom i moltes més sorpreses!!


5.      ZONA GRAFITTI - 9 i 10 de juliol tarda - Pont del Polidor
 

 

Mota, Limbo, Asko, Rallito-X, Bye101,Krea, Lakasaparalaraza, DBR Crew, Pelele, Gessica, Zenta, Berok, Nados, Elxupetnegre, Rilke, Penao, Pierre, Momo , Quique, Mina, Moe Tae, Juako, Kenor, Fefe, Fran, Face, Peri, Pez i Zosen.
Amenitza Dj Sone.

No et perdis els millors moments de la Zona Grafitti del FAC 10.


Foto: Lakasaparalaraza

6.  EFÍMERS: Art i tallers en família - 9 i 10 de juliol tarda - Plaça de

la Vila
  • Colors de Sant Adrià (Sylvia Ulicka, Amilcar Rivera, Eduardo Castellanos)
  • Papers marmolats (Maria Pujol)
  • Col·lage de la paraula (Paloma Rodríguez)
  • Juga amb Lalo i els jocs del món (La casa Amarilla)
  • Ma'la (mural)
  • Mans amb manetes il·lustrant (Laura Aubert i Beatriz Concha)
  • Ceràmica al carrer, Rakú (Taller d'art Sant Adrià)


Foto: Berta


© El Generador 2011